+420 604 272 229 (Po-Pá 7-16 hod.)

Proč nakupovat u nás?

  • Široký sortiment zboží
  • 98% zboží máme skladem
  • Objednávky do 12 hod. expedujeme ihned
  • Doprava zdarma již od 3000 Kč bez DPH
  • Bezpečné platby (Visa, Mastercard)
  • Jsme na trhu již 24 let

Kariéra

Detailní informace o nabízených pracovních místech zodpoví referent obchodu Kateřina Kolajová tel. 603 811 414.

Strukturovaný životopis prosím zasílejte na prace@vlmais.cz.

Skladník/skladnice

Nabízíme práci ve velkoobchodním skladu.

Směnnost: Jednosměnný provoz.

Minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen).

Datum nástupu: 13. 3. 2017

Náplň práce: Příjem a výdej papírenského zboží podle dodacích listů, balení zásilek, expedice k nakládce.

Požadujeme: Dobré pracovní nasazení, pečlivost a samostatnost při práci ve skladu, trestní bezúhonnost.

Znalost malo-velkoobchodu, ŘP B, VZV je výhodou.

Nabízíme: Jednosměnný provoz pouze v pracovní dny, prémie za dosažené výkony a příspěvek na stravu.

Mzdové rozpětí: od Kč 18.000,- do Kč 22.000,- hrubého výdělku.

V současné chvíli nenabízíme volná pracovní místa.

Heureka ověřeno zákazníky
98% zboží je skladem
Bezpečný nákup díky PayU